Canon DR-2010C

Canon DR-2010C
Veľkosť papiera: 
A4
Denná záťaž: 
2000
Str. za min / listov za min: 
20/40
Spôsob tlače: 
Duplex
Ploché lôžko: 
Not flatbed
Kofax VRS: 
VRS ready
Rozhranie: 
USB 2.0
Kapacita podávača: 
50
Výrobca: 
Canon
Produktový leták: 

 

Canon DR-2010C

Vďaka kompaktnému a silnému skeneru DR-2010C pre pracovné skupiny je pohodlné a produktívne skenovanie jednoduchšie a poskytuje neprekonateľný výkon pri tímovom používaní alebo používaní na oddeleniach.

Vlastnosti

  • Kompaktný priestorovo úsporný dizajn
  • Vysokorýchlostné farebné skenovanie pri 20 str./min.
  • Vynikajúca kvalita obrázkov
  • Pôsobivé spracovanie dokumentu
  • Univerzálne „jednodotykové“ pracovné tlačidlá
  • Vrátane výkonného softvérového balíka

Ďalšie informácie

Začnite používať zariadenie DR-2010C vo vašej firme a získate množstvo výkonných funkcií poskytujúcich vysokoproduktívne skenovanie pri skupinovom používaní alebo používaní na celých oddeleniach. Získate zariadenie, vďaka ktorému bude spracovanie jednoduchšie, výkonnejšie a postará sa o bezstarostnú časť vášho pracovného dňa. Vďaka pôdorysu s rozmermi len 298 (Š) x 160 (H) x 160 (V) je zariadenie DR-2010C jedným z najmenších a najľahších skenerov vo svojej triede. Dokonalý pre umiestnenie do rohu pracovného stola alebo elegantne na malú skrinku.

Vysokorýchlostné výsledky
Pomocou inovatívneho CIS senzora značky Canon poskytuje skener dokumentov DR-2010C rovnakú vysokoproduktívnu rýchlosť pri skenovaní čiernobielych dokumentov, dokumentov v odtieňoch sivej alebo farebných dokumentov. Takže pri skenovaní obojstranných dokumentov môžete očakávať produktívnu rýchlosť 20 str./min. alebo 40 obr./min.

Vysoká kvalita obrázkov
Čokoľvek potrebujete naskenovať – NCR papier so slabou kvalitou alebo dokumenty so slabo zafarbeným textom s tmavým pozadím - zariadenie DR-2010C poskytuje vďaka optickému rozlíšeniu 600 dpi vynikajúce výsledky. Mimoriadny rozsah funkcií spracovania obrázkov vrátane funkcie rozšíreného vylepšenia textu, zníženia efektu moiré a zabránenia presvitaniu zaručuje vysokú kvalitu obrázkov a maximálnu čitateľnosť.

Produktivita a spoľahlivosť
Výhodné funkcie, ako je rozpoznávanie orientácie textu, automatická detekcia farieb, preskočenie prázdnej strany a systém rýchlej obnovy značky Canon, zvyšujú produktivitu a spoľahlivosť zariadenia.

Jednoduchá prevádzka
Tri programovateľné pracovné tlačidlá zjednodušujú obsluhu a úlohy ako je skenovanie do e-mailu a skenovanie do súboru môžu byť vykonané bez námahy a použitia pomocného softvéru „jednoduchým dotykom tlačidla“. Pre dodatočné pohodlie je možné skener automaticky ZAPNÚŤ/VYPNÚŤ spolu s počítačom.

Pôsobivé spracovanie dokumentu
Zariadenie má naklonenú dráhu papiera, čím zaisťuje optimálnu spoľahlivosť podávania papiera od tenkého po hrubý papier a reliéfneho média vrátane vizitiek, identifikačných kariet (t.j. vodičských preukazov), fotografií a dokumentov veľkosti A3 (v režime číslovania). Navyše, vďaka funkcii automatická detekcia veľkosti strany a funkcii pre vyrovnanie zošikmenia získate perfektne vystrihnuté a vyrovnané obrázky.

Výkonný softvér
Univerzálny softvér na skenovanie Capture Perfect značky Canon pridáva flexibilitu a nástroje ako Adobe Acrobat 8, Nuance Omnipage SE, Scansoft Paperport SE a Presto! Program Bizcard Reader 5 SE.