Konferencie

2. ročník Technologickej konferencie o softvérových produktoch ABBYY

Konferenciu, a vo všeobecnosti projekty elektronizácie a digitalizácie v štátnej správe a na akademickej pôde pomocou technológií ABBYY, prišiel podporiť svojim príspevkom i p. Michal Rada z Poslaneckej Snemovne ČR, ktorý pôsobí na AV ČR. Sám zrakovo postihnutý, taktiež vyzdvihol významnú pomoc, ktorú tieto softvérové nástroje ponúkajú takto hendikepovaným osobám pri práci s počítačom.

R O A D S H O W - Bratislava 2008

V dňoch 13. a 14. mája 2008 spoločnosti Canon a NUPSESO GROUP usporiadali spoločnú akciu v rámci ROADSHOW 2008 po slovenských regiónoch s názvom „Hardvérové a softvérové riešenia na efektívnu digitalizáciu Vašich dokumentov“. Tento v poradí druhý seminár sa konal v priestoroch hotela Plus v Bratislave.

R O A D S H O W - Nitra 2008

Dňa 4.marca 2008 spoločnosti Canon a NUPSESO GROUP usporiadali spoločnú akciu v rámci ROADSHOW 2008 po slovenských regiónoch s názvom „Hardvérové a softvérové riešenia na efektívnu digitalizáciu Vašich dokumentov“. Tento v poradí prvý seminár sa konal v atraktívnom prostredí kaštieľa v Mojmírovciach pri Nitre.