ABBYY FineReader 12 Professional

ABBYY FineReader® 12 Professional presne prevedie text z čisto grafických dokumentov do upraviteľných formátov vrátane Microsoft Office a prehľadávateľných súborov PDF – umožní vám využiť ich obsah, efektívnejšie ich archivovať a rýchlejšie načítavať. Program FineReader eliminuje potrebu prepisovať dokumenty a zaručuje okamžitú dostupnosť dôležitých informácií. Poskytuje bleskový prístup k čisto obrazovému obsahu v 190 jazykoch i v ľubovoľnej kombinácii jazykov.

Úpravy skenovaného dokumentu alebo čisto grafického PDF

Upravte a vytvorte nové dokumenty z papierových originálov alebo z čisto grafických súborov. Schopnosť programu FineReader previesť dokumenty s akokoľvek zložitými rozvrhnutiami na upraviteľné súbory vám ušetrí veľa času a energie.

Hľadanie a archivovanie dokumentov

Program ABBYY FineReader, kľúčový nástroj bezpapierovej kancelárie, umožňuje previesť informácie uväznené v papierij alebo v čisto grafických súboroch na použiteľný, prehľadávateľný digitálny obsah.

Extrahovanie informácií z papierových originálov

Rýchly prístup k obsahu uväznenému v čisto grafických súborov PDF a skenov. Bleskové kopírovanie a citovanie častí obsahu, vrátane textu, tabuliek a obrázkov.

Podpora Windows® 8 / 8.1

Program ABBYY FineReader 12 Professional je kompatibilný so systémom Windows®8/8.1. Podporované sú obe verzie systému, 32-bitová aj 64-bitová. Podrobnosti nájdete v zozname technických údajov.

  Čo je nové Funkcie Technické údaje  

Cenník

FineReader 12 Professional

Cena s DPH Kúpiť
ESD - Plná verzia 132 €
ESD - Upgrade (z verzií 9, 10 a 11) 92,40 €