ABBYY Screenshot Reader

Viac ako len snímky obrazovky!

Vytvárajte svoje vlastné “snímky” obrázkov a textov z otvorených dokumentov, obrázkov, súborových ponúk, web stránok, prezentácií alebo PDF súborov pomocou len niekoľkých kliknutí.

Screenshot Reader vytvára kópie obrázkov, ktoré môžete jednoducho vystrihnúť a presunúť do programov Microsoft PowerPoint, Word, Excel alebo grafických súborov. Screenshot Reader môžete využívať na výber a kopírovanie kúskov textov z obrázkov, flash súborov, PDF súborov a iných obrázkovo založených súborov a konvertovať ich na skutočný text, ktorý môžete editovať, alebo vkladať do iného dokumentu.

Vlastnosti produktu

 • Zachyťte dva typy snímok – obrázok a text
  Bežné programy na zachytávanie snímok obrazovky fotia okno programu alebo vybranú oblasť na pracovnej ploche počítača používateľa. S ABBYY Screenshot Reader sa môžete rozhodnúť, či chcete tradičné ‘Obrázkové snímky’ aplikácie vašej pracovnej plochy, web stránky, prezentácie alebo oblasti dokumentu, alebo môžete premeniť text v grafických súboroch na editovateľný text a vytvoriť ‘textové snímky’.
 • Obrázkové snímky
  Jednoducho vytvorte snímky a uložte ich ako obrázky, ktoré môžete zdieľať s priateľmi, alebo použiť v prezentáciách, výukových materiáloch a rôznych iných dokumentoch. Môžete zachytiť iba vybranú oblasť na obrazovke, celé okno alebo celú pracovnú plochu. Pokročilá funkcia Časovaná obrazovka vám dokonca umožní zachytiť snímku s 5 sekundovým oneskorením, aby ste mohli ‘pripraviť’ obrazovku – napríklad otvoriť potrebné okná, ak robíte dokumentáciu k softvéru.
 • Textové snímky
  Ak chcete vyňať nejaký text z obrázkového súboru, web stránky, prezentácie alebo PDF, môžete rýchlo premeniť textové oblasti na skutočne editovateľný text, ktorý môžete vložiť priamo do otvorenej aplikácie, editovať, alebo uložiť ako dokumenty programov Microsoft® Word alebo Excel®. Screenshot Reader skonvertuje snímku obrazovky na text.
 • Jednoduchý na používanie s praktickými nástrojmi
  Robenie snímok je s našou skupinou praktických nástrojov jednoduchou úlohou. Hlavné okno programu umožňuje vybrať oblasť pre snímku a výstupný formát. Môžete nastaviť, aby sa Screenshot Reader automaticky spustil pri každom spustení počítača a vždy vám bude po ruke.
 • Rôzne formáty ukladania
  Snímky obrazovky môžu byť využívané na rôzne účely a môžete ich potrebovať v rôznych formátoch. ABBYY Screenshot Reader vám umožňuje ukladať Obrázkové snímky v JPEG, Bitmap alebo PNG formátoch. Textové snímky môžu byť ukladané ako editovateľné texty v .RTF, .TXT, .DOC alebo .XLS formátoch.
 • Úžitok z technológie OCR od ABBYY
  Screenshot Reader je poháňaný ocenenou technológiou OCR (Optical Character Recognition; optické rozpoznávanie znakov) od ABBYY, ktorá bola vyvíjaná počas posledných 20 rokov. Táto technológia je zahrnutá v profesionálnych riešeniach OCR a PDF konverzie, ako ABBYY FineReader, ktorý premieňa papierové dokumenty a obrázky na editovateľné elektronické formáty s výnimočnou presnosťou a zachovaním rozloženia.

viac >>

Cenník

Screenshot Reader

Cena bez DPH Cena s DPH Kúpiť
ESD - elektronická licencia
8,70 10,44 €